posadzki i powłoki żywiczne

* bezpłatna wycena

* profesjonalna obsługa

* autoryzowany wykonawca firm BASF, FLOWCRETE, SIKA, TIKKURILA

Firma

Potrzebujesz wyceny, porady dotyczącej technologii? Wypełnij nasz formularz kontaktowy, wyślij e-mail lub zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

O nas

Firma ARPOX ma swoją siedzibę we Wrocławiu i działa od 1994 roku. Wykonujemy kompleksowe systemy posadzek z żywic, izolacje z pian natryskowych oraz elastomery natryskowe.

Od początku istnienia naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Personel firmy to wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich kreatywności
i zaangażowaniu możliwy jest dobór najbardziej optymalnych rozwiązań satysfakcjonujących klienta.

Działania firmy ukierunkowane są na świadczenie usług w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, zakładach farmaceutycznych, zakładach przemysłu spożywczego, szpitalach oraz domkach jednorodzinnych.

Aplikowane powłoki są trwałe i odporne na działanie wielu czynników. O jakości naszych prac świadczy bogata lista obiektów referencyjnych. Współpracujemy z największymi na świecie dostawcami technologii żywic syntetycznych. Do dnia dzisiejszego ułożyliśmy ponad 400 tysięcy metrów kwadratowych posadzek na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Arpox


53-609 Wrocław,
ul. Fabryczna 20c

tel. 71 711 72 80
fax 71 711 72 82

email: arpox@arpox.com.pl

posadzki i powłoki żywiczne

Wykonujemy kompleksowe systemy posadzek z żywic, izolację z pianek PUR oraz elastomery natryskowe.